SPORTS & GOSSIP
PRINT SCREEN
Ο Φώτης Ιωαννίδης μετά το ντέρμπι με τον Ολυμπιακό ευχήθηκε χρόνια πολλά στη σύντροφό του, Ελένη Βουλγαράκη που είχε τα γενέθλιά της.
Ο Φώτης Ιωαννίδης ήταν ο μεγάλος πρωταγωνιστής του Παναθηναϊκού στο διπλό στο Γεώργιος Καραϊσκάκης, πετυχαίνοντας δύο από τα τρία γκολ του τριφυλλιού.
Μετά το ματς ο διεθνής επιθετικός ευχήθηκε στη σύντροφό του Ελένη Βουλγαράκη με story στο Instagram για τα γενέθλιά της το Σάββατο, με μια κοινή τους φωτογραφία. “Α χρόνια πολλά κιόλας κορίτσι μου“, έγραψε χαρακτηριστικά.
PRINT SCREEN: INSTAGRAM / FOTIO7
Πηγές Άρθρων
Ολα τα άρθρα που θα βρείτε εδώ προέρχονται από τους μεγαλύτερους και πιο αξιόπιστους ιστότοπους ειδήσεων.
Το άρθρο δημοσιεύτηκε για πρώτη φορά εδώ!
![](https://trenty.gr/wp-content/uploads/2024/03/Black-logo-no-background-2.png)